AdWords

Adwords Reklamları

Gelişen teknoloji sayesinde artık işletmeler reklamlarını farklı şekilde yayınlamaya başlamıştır. Bunun başında ise dijital reklamcılık gelmektedir. Internet üzerinden verdiğimiz reklamlara kısa süre içerisinde binlerce kişi ulaşabiliyor. Bunun nedeni ise internet kullanıcı sayısının fazla olması ve aktif olarak kullanmalarıdır. Eğer marka değeri oluşturmak ve işinizde üst seviyelere çıkmak istiyorsanız siz de teknoloji çağına ayak uydurarak dijital reklamcılık hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Dijital reklamcılık sadece kurumsal işletmeler için değil aynı zamanda bireysel olarak kullanmak da mümkündür. Eğer adınızı çıkarmak istiyor, ünlü bir kişiliğe sahip olmak istiyorsanız dijital reklamcılığı sitemizden sipariş verebilirsiniz. Eksa Bilişim olarak bizlere teslim ettiğiniz reklamlarınızı en iyi şekilde kullanarak düşük maliyet ile sizlere sunmaktayız.

Adwords reklamları, günümüzde en büyük arama motoru olan Google tarafından bizlere sunulmaktadır. Bileceğiniz üzre internette bir arama yapılacağı zaman arama motorlarına başvurulur. Bu arama motorlarının en çok kullanılanı %90 ile Google’dır. Diğer Bing, Yandex vb. arama motorlarının toplamı ise %10’luk bir dilimi oluşturmaktadır. Markanızı birçok kişiye yaymak için Google Adwords reklam sistemini kullanabilirsiniz. Bu reklam türü kelime bazlı reklam verebilmenizi sağlamaktadır. Kullanıcılar arama yaparken sizin belirleyeceğiniz anahtar kelimeleri kullandığı takdirde arama sonuçlarının en üst kısmında sizin reklamınız yer alacaktır. Bu reklam alanında sitenize ait başlık, sitenize ait açıklama ve sitenizin alan adı yer alacaktır. Bu yüzden dikkat çekici sloganlar hazırlamak sizin için en iyisi olacaktır. Eğer bu işte acemi iseniz para harcamadan önce bir profesyonel yardım almanızda fayda var. Eksabilisim.com uzman ekibiyle Adwords reklam verme konusunda sizlere büyük ölçüde hizmet sunmaktadır. Dikkat çekici reklam içeriğinden nasıl yayınlanacağına kadar uzman ekip ile çalışarak markanızı büyültme adına büyük adımlar atıyorsunuz. İşimizi uzun yıllardır yapıyor olup, kişilere reklam yayınlarken en iyi anahtar kelime seçimi, alan adı seçimi gibi çeşitli hizmetler sunmaktayız ve sizler için reklam yayınlamaktayız.

Google Adwords Reklam Yayınlamanın Avantajları Nelerdir?

Google Adwords avantajları konusu saymakla bitmeyecektir. Öncelikle büyük bir kitleye reklam vereceğiniz için markanızın değeri mutlaka artacaktır bunu belirtmekte fayda var. Fakat bunu daha da arttırmak sizin elinizde. Eksenbilisim.com üzerinden bizlerden destek alırsanız veya reklamınızı sizin yerinize bizim yayınlamamızı isterseniz harika sonuçlar elde edeceksiniz. Birçok müşteriye bu hizmeti sunduğumuz için tecrübemiz oldukça fazladır. Yaptığımız işleri titizlikle inceliyor olup müşterinin istekleri doğrultusunda hareket etmekteyiz. Bizlere iletilen detaylı bilgiler sayesinde alacağınız hizmetin kalitesini en üst seviyelere taşıyarak markanızı büyültmenizde beraber yol alıyoruz. Eğer siz de vereceğiniz paranın boşa gitmesini istemiyor ve markanızı, şahsınızı yukarılara taşımak istiyorsanız canlı destek üzerinden hemen bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Sitemiz üzerinde telefon numaralarıda mevcut olup anında ve etkili iletişim kurmak için sizleri beklemekteyiz. Müşteri temsilcilerimiz sizlerle ilgilenmekten memnuniyet duyacaktır. İşte Google Adwords kullanmanın avantajları aşağıda yer almaktadır;

  • Google Adwords ile işletmenizin keşfedilmesini kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. Gireceğiniz anahtar kelime ile en üstte siz yer alır ve rakiplerinizin önüne geçersiniz.
  • Online olarak internet kullanıcıları olan müşterilerinize erişim sağlayabilirsiniz. Bu durum tüm Türkiye’deki potansiyel müşterilerinizi bulma konusunda oldukça büyük avantajlar sağlamaktadır.
  • Ürün veya hizmet satışı yapıyorsanız müşteriler ürün ararken sizin verdiğiniz reklamı ilk olarak görür ve sizden alışveriş yapar. (bu sitenizin sunum şekline bağlıdır)
  • Fiziki reklamlara göre çok daha düşük paralar ile reklam vererek daha fazla kitleye ulaşabilirsiniz.
  • Verdiğiniz reklama kaç kişi tıklamış bunun raporunu detaylı bir şekilde edinebilirsiniz.
  • Hedefinize yönelik reklam vererek fazladan gösterim yapılmasını engelleyebilirsiniz. (sadece İstanbul iline yönelik reklam verebilmek gibi)